Készlet választó
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • . . .
  • 65
  • Utolsó
  • Következő
UTP CAT6 FALI KÁBEL DRAKA

10151013
Cikkszám 10151013
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
m
FTP CAT7 FALI KÁBEL SÁRGA DRAKA LSOH 500M/DOB

10154610
Cikkszám 10154610
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
m
S-FTP S.C. Cat7 4x2xAWG23 LSOH narancs

18160S/FTP
Cikkszám 18160S/FTP
Nettó ár: 211 Ft
Bruttó ár: 268 Ft
m
RÉZ (CU) SODRAT 1x35

18481 CU SODRAT
Cikkszám 18481 CU SODRAT
Nettó ár: 1 193 Ft
Bruttó ár: 1 515 Ft
m
Optikai kábel 62,5/125 multimódusú ST-ST végződésű 50fm

22QD6110.50
Cikkszám 22QD6110.50
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
db
OS1 9/125 ST/UPC-ST/UPC duplex patch 50m

22QD9110.50
Cikkszám 22QD9110.50
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
db
2YSLCYK-JB 4x1,5 0,6/1kV fekete MOTORBEKÖTŐ KÁBEL

2YSLCYK-JB 4X1,5
Cikkszám 2YSLCYK-JB 4X1,5
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
m
1-es vezeték hőálló 400°C-ig, bézs

50940
Cikkszám 50940
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
m
OPTIKAI KÁBEL 4X62,5 SÁRGA

63303
Cikkszám 63303
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
m
SPIRÁL KÁBEL 3X0,75 PVC 1-4M H8 1000MM

84525
Cikkszám 84525
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
db
MONITOR KÁBEL (D-SUB) 10M

847150
Cikkszám 847150
Nettó ár: 4 900 Ft
Bruttó ár: 6 223 Ft
m
SPIRÁL KÁBEL 3X1 PUR FEKETE 50CM-2M

84903
Cikkszám 84903
Nettó ár: 7 920 Ft
Bruttó ár: 10 058 Ft
db
SPIRÁL KÁBEL 5X1 1-4M

85345
Cikkszám 85345
Nettó ár: 1 Ft
Bruttó ár: 1 Ft
db
SPIRÁL KÁBEL 3X2,5 PUR-BQ NARANCS 1M

85464
Cikkszám 85464
Nettó ár: 19 965 Ft
Bruttó ár: 25 356 Ft
db
SPIRÁL KÁBEL 3X2,5 PUR-BQ NARANCS 1,5M-6M

85467
Cikkszám 85467
Nettó ár: 35 069 Ft
Bruttó ár: 44 538 Ft
db
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • . . .
  • 65
  • Utolsó
  • Következő